RADETON FÓRUM 

Videonávody, novinky, zkušenosti uživatelů a vše kolem inženýrských sítí

Vše o lokátoru RD8000 - nové funkce, tipy a triky, aktuální software atd.
Uživatelský avatar
By xerius
#7
Sem vkladať skúsenosť s týmto predátorom :mrgreen: .
Napr:
Aké frekvencie používate pri trasovaní vodovodu,plynovodu,elektrickej siete,aký výkon atď.
Přílohy
RD8000.JPG
RD8000.JPG (5.08 KiB) Zobrazeno 30980 x
#94
Tak když jsme u těch frekvencí, tak bych se chtěl zeptat, jestli někomu jdou trasovat smyčky k NN skříním. Prostě ať zkouším jakou chci frekvenci nebo výkon vysílače, tak se mi zkrátka signál v místě odbočení ke skříni ztratí. Jako by byl něčím rušen v úseku, kde jdou oba kabely těsně vedle sebe směrem ke skříni a pak zpět k hlavní trase. :?
#96
Zkuste použít pasivní frekvenci 50Hz na režim Maxima. Pokud budete mít štěstí a úsek mezi skříní a hlavní trasou bude 50Hz vyzařovat, tak najdete vedle sebe dvě odezvy. A právě přímo mezi, kde je signál nejslabší, tak tam je trasa hledaných dvou kabelů. Tuto fintu mně jednou na školení poradil velmi zkušený uživatel z firmy ČEZ z Benešova pan Bervida.
#97
Tak tohle potvrzuji, že to funguje. Mám to dlouhodobě také vyzkoušené. Občas mi to jde i při trasování s vysílačem, kdy si signál pouštím přímo ze smyčkové skříně.
#7334
Pokud se připojíte na rohu ulice do rozpojovací skříně. A z ní vede náš kabel podél celé ulice a smyčku každý dům. Tak kolik SS smyček vytrasujete z toho původního místa napojení? Jednu? Tři? Nebo celou trasu? Pokud to dobře chápu, tak po každé smyčce se zvyšuje pravděpodobnost, že to přeleze na něco jiného. Zvlášť když je tam plyn.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]